Czarter Chorwacja

Czarter Chorwacja
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Czarter Chorwacja (1)W momencie, kiedy słońce wstaje coraz wcześniej a zasypia naprawdę późno nikomu z nas nie chce się pracować. W głowach mamy góry, morze, wczasy i opalanie przy słońcu. Nasza efektywność w prac zdecydowanie spada a my sami chcemy już tylko odpocząć.

Oczywiście można próbować pić kolejną kawę, zasłaniać okna i udawać, że wcale nie ciągnie nas nad pobliskie jezioro, jednak obawiam się, że nawet najlepsi kłamcy nie są w stanie oszukać tak idealnie samych siebie. Wystarczy, że wpiszemy do naszej przeglądarki internetowej: „czarter Chorwacja” a zauważymy, że mnóstwo osób poszukuje dokładnie tego samego co my – radości, spokoju i odpoczynku od pracy.

Nie zamierzam rzecz jasna nikogo przekonywać do brania urlopu, to wyjątkowo indywidualna sprawa, jednak ja muszę przyznać, że moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest odpocząć, naładować akumulatory i wrócić do pracy, która przecież na nas zaczeka, niż udawać, że mamy siłę na kolejne przekładanie dokumentów i w gruncie rzeczy oszukiwać własnego pracodawcę.

Pozostałe artykuły związane z rozrywką:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy dobrym pomysłem na prezent są edukacyjne zabawki dla dzieci i niemowląt?

View Results

Loading ... Loading ...

Podobne wpisy:

  • Telewizja online

    W dzisiejszych czasach bardzo łatwo można natknąć się na oferty telewizji kablowej, cyfrowej czy naziemnej, zachęcające nas do skorzystania z odpłatnej oferty, która „jest zawsze atrakcyjniejsza cenowo od konkurencji”. A co jeśli powiemy Wam, że jest możliwość oglądania telewizji za darmo – i to bez posiadania telewizora? Taką możliwość daje telewizja online, udostępniana w pełni…

    Read more
  • Szósty zmysł

  • POKÓJ

  • PRZEJĘCIE

  • Koszulki dla informatyków