Hurtownia torebek

Hurtownia torebek
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

hurtownia-torebek-10Żartobliwie mówi się, że kobieta, która zobaczy torebki i buty, nie może oderwać od nich oczu, a także wyjść ze sklepu. Czy to prawda? Mężczyźni są zgodni, że mniej czasu zajmują im zakupy robione samodzielnie, niż ze swoją partnerką. Ponadto, wydają wtedy na zakupy więcej, ale ten proces trwa kilka razy krócej. Według nich,  kobiety szukają zbyt dużo okazji cenowych oraz zbyt angażują się w dobór odpowiednich kolorów. Może też ze względu na kobiety, została stworzona nowa, w samym centrum Krakowa, hurtownia torebek.
Nie bez powodu wybrali tę lokalizację. Przede wszystkim łatwy dojazd, oraz sporo turystów, a także mieszkańców, które mijają nawet kilka razy dziennie centrum miasta. Hurtownia przyciąga ze względu na tanie torebki, które są replikami znanych projektantów, a także oryginałami. Wiadomo jedno – okazję trzeba wyszukać, więc trzeba często odwiedzać to miejsce. I właśnie to sprawia, że dziennie hurtownia odnotowuje około pięć tysięcy wejść do sklepu, z czego około cztery tysiące kobiet, kupuje produkty.

Pozostałe artykuły związane z rozrywką:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy dobrym pomysłem na prezent są edukacyjne zabawki dla dzieci i niemowląt?

View Results

Loading ... Loading ...

Podobne wpisy:

  • Zabawki interaktywne dla dzieci

    Zabawki interaktywne Niemal każdy wie, że dzieci uwielbiają się bawić. Najczęściej używają do tego swoich ulubionych zabawek, czy przedmiotów. Niekiedy zdarza się, że dzieci chcą się bawić tym, czym nie powinny, bądź też używają zabawek, które mogą być dla nich niebezpieczne. Często powoduje to niezadowolenie u rodziców, którzy zazwyczaj chcą, aby ich dzieci podczas zabawy…

    Read more
  • Fotograf ślubny Koszalin

  • Bajki online dla dzieci

  • Muzyka bez ZAiKS

  • Darmowa telewizja internetowa