Hurtownia torebek

Hurtownia torebek
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

hurtownia-torebek-10Żartobliwie mówi się, że kobieta, która zobaczy torebki i buty, nie może oderwać od nich oczu, a także wyjść ze sklepu. Czy to prawda? Mężczyźni są zgodni, że mniej czasu zajmują im zakupy robione samodzielnie, niż ze swoją partnerką. Ponadto, wydają wtedy na zakupy więcej, ale ten proces trwa kilka razy krócej. Według nich,  kobiety szukają zbyt dużo okazji cenowych oraz zbyt angażują się w dobór odpowiednich kolorów. Może też ze względu na kobiety, została stworzona nowa, w samym centrum Krakowa, hurtownia torebek.
Nie bez powodu wybrali tę lokalizację. Przede wszystkim łatwy dojazd, oraz sporo turystów, a także mieszkańców, które mijają nawet kilka razy dziennie centrum miasta. Hurtownia przyciąga ze względu na tanie torebki, które są replikami znanych projektantów, a także oryginałami. Wiadomo jedno – okazję trzeba wyszukać, więc trzeba często odwiedzać to miejsce. I właśnie to sprawia, że dziennie hurtownia odnotowuje około pięć tysięcy wejść do sklepu, z czego około cztery tysiące kobiet, kupuje produkty.

Pozostałe artykuły związane z rozrywką:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy dobrym pomysłem na prezent są edukacyjne zabawki dla dzieci i niemowląt?

View Results

Loading ... Loading ...

Podobne wpisy:

  • Fotograf ślubny Wrocław

    Ustaliliśmy już, że na naszym weselu główną atrakcją będzie po prostu fotobudka. Jak jednak mamy sprawić, by goście rzeczywiście chętnie do niej wchodzili i z niej korzystali? Samo robienie zdjęć może nie być aż tak fascynujące, by ktokolwiek zajął się nim w wolnej chwili. Jeżeli jednak pozwolimy swoim gościom na robienie zdjęć w cudownych przebraniach,…

    Read more
  • Chodzenie po górach to hobby

  • Organizacja imprez plenerowych

  • Fotografia reklamowa

  • Blog zabawa i nauka