Muzyka bez ZAiKS

Muzyka bez ZAiKS
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

muzyka-bez-zaiks-2Przyjemnie jest słuchać muzyki, lubi to robić niemal każdy. Robimy to w drodze do pracy, w autobusie, na ulicy, w domu. Nic więc dziwnego, że większość ludzi wolałaby także by w sklepie towarzyszyła im muzyka. W takiej sytuacji raczej trudno korzystać z prywatnych odtwarzaczy, a chętnie by się muzyki posłuchało, gdyż znacznie uprzyjemnia to robienie zakupów.

Z punktu widzenia właściciela sklepu pojawia się jednak pewien problem. Oczywiście dobrze jest zapewnić swoim klientom jak najbardziej komfortowe warunki i sprawić im przyjemność, jednak niestety nie można po prostu puścić utworów swoich ulubionych artystów by przygrywały w tle, jest to nielegalne. Jeśli ktoś chce to zrobić musi wcześniej zapłacić tantiemy ZAiKSowi.

A te są niemałe. W związku z czym niektórzy próbują szukać innych rozwiązań. Jednym z nich jest Muzyka bez ZAiKS, Dzięki niej można grać w swoim sklepie muzykę bez konieczności płacenia dużych pieniędzy. Być może nie jest to rozwiązanie idealne tym niemniej warto rozważyć skorzystanie z niego.

Pozostałe artykuły związane z rozrywką:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy dobrym pomysłem na prezent są edukacyjne zabawki dla dzieci i niemowląt?

View Results

Loading ... Loading ...

Podobne wpisy:

  • Wyjazdy incentive

    We współczesnym świecie pracodawca musi działać w sposób kreatywny, aby polepszyć wyniki swojego pracownika. Teraz nie wystarczy wypłacać, zawartą w umowie, kwotę wynagrodzenia, aby osoba, którą zatrudniliśmy była wystarczająco zmotywowana do efektywnej pracy. Taki pracownik musi wiedzieć, że nie zostanie zwolniony, kiedy wyrazi swoje zdanie lub gdy delikatnie podwinie mu się noga. Ważne jest także,…

    Read more
  • Bajki online dla dzieci

  • Wpływ muzyki na człowieka

  • Pokoje zagadek

  • Hurtownia torebek