Muzyka bez ZAiKS

Muzyka bez ZAiKS
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

muzyka-bez-zaiks-2Przyjemnie jest słuchać muzyki, lubi to robić niemal każdy. Robimy to w drodze do pracy, w autobusie, na ulicy, w domu. Nic więc dziwnego, że większość ludzi wolałaby także by w sklepie towarzyszyła im muzyka. W takiej sytuacji raczej trudno korzystać z prywatnych odtwarzaczy, a chętnie by się muzyki posłuchało, gdyż znacznie uprzyjemnia to robienie zakupów.

Z punktu widzenia właściciela sklepu pojawia się jednak pewien problem. Oczywiście dobrze jest zapewnić swoim klientom jak najbardziej komfortowe warunki i sprawić im przyjemność, jednak niestety nie można po prostu puścić utworów swoich ulubionych artystów by przygrywały w tle, jest to nielegalne. Jeśli ktoś chce to zrobić musi wcześniej zapłacić tantiemy ZAiKSowi.

A te są niemałe. W związku z czym niektórzy próbują szukać innych rozwiązań. Jednym z nich jest Muzyka bez ZAiKS, Dzięki niej można grać w swoim sklepie muzykę bez konieczności płacenia dużych pieniędzy. Być może nie jest to rozwiązanie idealne tym niemniej warto rozważyć skorzystanie z niego.

Pozostałe artykuły związane z rozrywką:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy dobrym pomysłem na prezent są edukacyjne zabawki dla dzieci i niemowląt?

View Results

Loading ... Loading ...

Podobne wpisy:

  • Fotograf ślubny Wrocław

    Ustaliliśmy już, że na naszym weselu główną atrakcją będzie po prostu fotobudka. Jak jednak mamy sprawić, by goście rzeczywiście chętnie do niej wchodzili i z niej korzystali? Samo robienie zdjęć może nie być aż tak fascynujące, by ktokolwiek zajął się nim w wolnej chwili. Jeżeli jednak pozwolimy swoim gościom na robienie zdjęć w cudownych przebraniach,…

    Read more
  • Calominal

  • Hurtownia torebek

  • Programy do tworzenia baz danych

  • Wiele osób tworzy bransoletki