Organista na ślub

Organista na ślub
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Organista na slub (1)Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Para młoda przyrzeka sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, a potem, razem z gośćmi, udaje się bawić na wspaniałym weselu.

Ten idylliczny opis pomija jednak ogrom przygotowań, które trzeba poczynić, żeby tego dnia wszystko było zapięte na ostatni guzik. Ksiądz i organista na ślub, dekoracja kościoła, suknia panny młodej i garnitur pana młodego to dopiero początek. Należy też zorganizować wesele. Tutaj pojawiają się schody. Najpierw trzeba wybrać salę, najlepiej rok lub dwa lata przed planowanym ślubem, później poszukiwanie dobrego zespołu, który umili ten dzień muzyką. Ustalenie listy gości też nie jest bułką z masłem, podobnie jak wręczenie każdemu z nich specjalnie projektowanego zaproszenia. Na sam koniec pozostaje ustalenie menu i kupienie alkoholu.
Po tak skomplikowanych przygotowaniach nareszcie nadchodzi upragniony dzień. Z jednej strony radość z rozpoczęcia nowego etapu w życiu, a z drugiej ulga. Nareszcie można odpocząć! I to najlepiej na wymarzonej podróży poślubnej!

Pozostałe artykuły związane z rozrywką:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy dobrym pomysłem na prezent są edukacyjne zabawki dla dzieci i niemowląt?

View Results

Loading ... Loading ...

Podobne wpisy:

  • Zabawki interaktywne dla dzieci

    Zabawki interaktywne Niemal każdy wie, że dzieci uwielbiają się bawić. Najczęściej używają do tego swoich ulubionych zabawek, czy przedmiotów. Niekiedy zdarza się, że dzieci chcą się bawić tym, czym nie powinny, bądź też używają zabawek, które mogą być dla nich niebezpieczne. Często powoduje to niezadowolenie u rodziców, którzy zazwyczaj chcą, aby ich dzieci podczas zabawy…

    Read more
  • Hobby

  • Smycze reklamowe

  • PRZEJĘCIE

  • Dmuchana zjeżdżalnia