Sklep perkusyjny

Sklep perkusyjny
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Sklep perkusyjny (10)Ostatnio stacja HBO wyemitowała serial pt.”Vinyl”, który opowiadał o rozwoju branży muzycznej w latach 70. Mowa oczywiście o realiach amerykańskich, ale dla wielbicieli muzyki tamtego okresu była to nie lada gratka. Także dla osób zainteresowanych historią rozwoju muzyki rozrywkowej, to był serial warty uwagi. Niestety nie będzie kontynuowany z uwagi na niską oglądalność jednak już sezon pierwszy w ciekawy sposób opowiedział o tym wycinku historii show biznesu. Osoby, które nie tylko są fanami muzyki, ale i sami ją tworzą, powinni obejrzeć go koniecznie.

Być może dzięki opowieści o różnych muzykach i ich drodze do kariery zrozumieją, na jakim instrumencie chcą grać, a co było tylko chwilowym zauroczeniem. Może dowiedzą się czegoś o sobie i swoich pasjach. Albo gdy następnym razem odwiedzą sklep perkusyjny, zdecydują się na zakup perkusji choć dotychczas wahali się i nie byli przekonani, czy to odpowiedni dla nich instrument.
Ważne, żeby szukać różnych bodźców do tego, aby podjąć właściwą decyzję.

Pozostałe artykuły związane z rozrywką:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy dobrym pomysłem na prezent są edukacyjne zabawki dla dzieci i niemowląt?

View Results

Loading ... Loading ...

Podobne wpisy:

  • Fotograf ślubny Wrocław

    Ustaliliśmy już, że na naszym weselu główną atrakcją będzie po prostu fotobudka. Jak jednak mamy sprawić, by goście rzeczywiście chętnie do niej wchodzili i z niej korzystali? Samo robienie zdjęć może nie być aż tak fascynujące, by ktokolwiek zajął się nim w wolnej chwili. Jeżeli jednak pozwolimy swoim gościom na robienie zdjęć w cudownych przebraniach,…

    Read more
  • Wpływ muzyki na człowieka

  • Fordanserki

  • Fotograf ślubny Koszalin

  • Blog zabawa i nauka