Sklep perkusyjny

Sklep perkusyjny
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Sklep perkusyjny (10)Ostatnio stacja HBO wyemitowała serial pt.”Vinyl”, który opowiadał o rozwoju branży muzycznej w latach 70. Mowa oczywiście o realiach amerykańskich, ale dla wielbicieli muzyki tamtego okresu była to nie lada gratka. Także dla osób zainteresowanych historią rozwoju muzyki rozrywkowej, to był serial warty uwagi. Niestety nie będzie kontynuowany z uwagi na niską oglądalność jednak już sezon pierwszy w ciekawy sposób opowiedział o tym wycinku historii show biznesu. Osoby, które nie tylko są fanami muzyki, ale i sami ją tworzą, powinni obejrzeć go koniecznie.

Być może dzięki opowieści o różnych muzykach i ich drodze do kariery zrozumieją, na jakim instrumencie chcą grać, a co było tylko chwilowym zauroczeniem. Może dowiedzą się czegoś o sobie i swoich pasjach. Albo gdy następnym razem odwiedzą sklep perkusyjny, zdecydują się na zakup perkusji choć dotychczas wahali się i nie byli przekonani, czy to odpowiedni dla nich instrument.
Ważne, żeby szukać różnych bodźców do tego, aby podjąć właściwą decyzję.

Pozostałe artykuły związane z rozrywką:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy dobrym pomysłem na prezent są edukacyjne zabawki dla dzieci i niemowląt?

View Results

Loading ... Loading ...

Podobne wpisy:

  • KSIĄŻE JAN W SHERWOOD

    Much przychodzi do obozu banitów z wielką wiadomością: nieopodal Sherwood rozbił swój obóz książe Jan?zaraz zaczęli zastanawiać się, co on tu robi?wniosek był jeden: objeżdża królestwo i przekupuje wielkich panów, aby wypowiedzieli posłuszeństwo Ryszardowi?a więc najprawdopodobniej ma złoto i to dużo więcej niż trochę?mogą uratować Anglię dla prawowitego króla okradając księcia? Książe Jan ma tajne…

    Read more
  • Urodziny dla dzieci

  • RPG na przeglądarke

  • Photoshop

  • Hurtownia kwiatów sztucznych Rzeszów