Szósty zmysł

Szósty zmysł
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

rozrywka (27)W tym filmie aktor filmów akcji Bruce Willis wciela się w lekarza psychiatrę, który zostaje postrzelony przez swojego pacjenta. Po postrzeleniu postanawia zająć się dziesięcioletnim chłopcem, który twierdzi, że widzi i rozmawia ze zmarłymi osobami, którzy potrzebują jego pomocy, bo właściwie nie wiedzą, że już umarli?psychiatra przeprowadza z chłopcem całe mnóstwo rozmów, bardzo chce mu pomóc, bo wtedy za jednym zamachem pomoże także sobie? nie może sobie, bowiem darować, że jeden z jego pacjentów popełnił samobójstwo i doktor jest pogrążony w głębokiej depresji? nie może złapać kontaktu ze swoją żona ? bardzo się od siebie oddalili i zaczyna wątpić w swoje umiejętności zawodowe?
Film od pierwszej chwili trzyma w napięciu?pojawiają się umarli, z którymi rozmawia chłopiec?atmosfera jest tajemnicza i gęsta od czegoś trudno zdefiniowanego: jakiegoś zła i grozy?
Bardzo dużą zasług ą tego ze film ogląda się naprawdę dobrze jest bez wątpienia dobra gra głównych postaci: Bruce Willis zagrał świetnie a młody Osmet jest właściwą osobą na właściwym miejscu?
Oglądając ten film, który zaskakuje w wielu miejscach to jednak zakończenie naprawdę trudne jest do przewidzenia?

Pozostałe artykuły związane z rozrywką:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy dobrym pomysłem na prezent są edukacyjne zabawki dla dzieci i niemowląt?

View Results

Loading ... Loading ...

Podobne wpisy:

  • Karykatury na zamówienie

    Czasami kupno prezentu urodzinowego wydaje się zbyt trudne. Zdarzają się osoby, które albo wszystko już mają, albo mają bardzo specyficzne zainteresowania, więc dostanie odpowiedniego prezentu dla nich graniczy z cudem. W takich wypadkach warto wymyślić coś bardzo twórczego. Może to być bilet na jakieś ekstremalne przeżycie, lub zrobienie czegoś ręcznie (jednak w takim wypadku należy…

    Read more
  • Photoshop

  • DJ na wesele Wrocław

  • ROZGRYWKA

  • Zabawki interaktywne dla dzieci