Uwodzenie kobiet – 3 szkodliwe mity

Uwodzenie kobiet – 3 szkodliwe mity
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W społeczeństwie krąży wiele mitów na temat uwodzenia kobiet i podrywania dziewczyn. Większość z nich to kłody, które przeszkadzają w poznaniu pięknej kobiety i stworzeniu z nią niesamowitego związku opartego na miłości, szacunku i partnerstwie. Przeszkadzają one nie tylko w podejściu do kobiety, aby ją poznać, ale także w rozmowie, dzięki której można rozwinąć naszą relację. Trzy z nich są wyjątkowo szkodliwe i póki nie zostaną usunięte facet nie ma szans nie tylko poderwać, ale nawet zrozumieć, jak uwieść kobietę. Dlatego warto teraz je rozdzielić od faktów. Dzięki temu łatwiej zrozumiesz jak podrywać dziewczyny i uwodzić kobiety. Jakie to mity?

Wielkość Twojego portfela świadczy o tym, jak bardzo jesteś atrakcyjny. Bzdura bo kobieta nie szuka faceta, który będzie nosił markowe ciuchy, a osoby, która będzie po prostu zadbana i schludnie ubrana. Nie szuka mężczyzny, który jeździ najnowszym ferrari, a kogoś, dzięki komu od czasu do czasu otrzyma emocje, które zapamięta na długo. I w końcu nie szuka gościa z kieszeniami napchanymi pieniędzmi, ale raczej kogoś, kto jest ambitny i potrafi zrealizować swoje marzenia.
Wygląd ma przeogromne znaczenia dla kobiet, dlatego jeśli chcesz poderwać piękną kobietę musisz być przystojny. Oczywiście wygląd ma znaczenie, ale jest ono marginalne jeżeli jesteś zadbany i ubrany schludnie. To faceci są wzrokowcami i to dla nas wygląd jest bardzo ważny, nie dla kobiet. Zresztą wystarczy się rozejrzeć wokół siebie, aby zaobserwować, jak wiele jest pięknych kobiet w związku z mało przystojnymi facetami.
Nie wiem, co powiedzieć do kobiety. Tak na prawdę mało ważne jest to, co powiesz, ważniejsze natomiast jest to, jak to powiesz i co przez to przekażesz. Jeżeli mówisz wolno, robisz pauzy, a do tego jeszcze gestykulujesz i przekazujesz pozytywne emocje bądź pewny, że ją zainteresujesz. Bez względu na to, co mówisz.

Uwodzenie kobiet wbrew pozorom wcale nie jest takie trudne, jak się może wydawać. Mity, które krążą w naszym społeczeństwie mogą jednak mocno zaszkodzić mężczyzną, którzy szukają kobiety na resztę życia. Dlatego warto je znać i o nich pamiętać, aby w końcu poznać tą jedyną, a nie tylko o niej marzyć.

Pozostałe artykuły związane z rozrywką:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy dobrym pomysłem na prezent są edukacyjne zabawki dla dzieci i niemowląt?

View Results

Loading ... Loading ...

Podobne wpisy:

  • ROZGRYWKA

    Zobelle wychodzi bez postawionych zarzutów, mimo że miał ponad kilogram heroiny?od trzech lat jest informatorem FBI?User z wielką satysfakcją uświadamia to, Westonowi, który też wychodzi,bo świadek podpalenia nie jest wiarygodny? Zobelle organizuje sobie ochronę z Portorykańczyków? Weston jedzie na spotkanie z dziećmi?opieka społeczna pozwala mu spędzić czas z synem?i tam dopadają go Synowie? Zobelle z…

    Read more
  • POWRÓT

  • Wpływ muzyki na człowieka

  • Smycze reklamowe

  • Chodzenie po górach to hobby