Zielona mila

Zielona mila
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

rozrywka (29)Film pod tym tytułem powstał na podstawie książki Stepena Kinga?scenariusz do niego napisał i wyreżyserował Frank Darabont, a role główne powierzył Tomowi Hanksowi, Devidowi Morse i Michael Clarke Duncan? jest to historia oddziału więziennego, w którym ostatnie dni swojego żywota spędzają więźniowie skazani na śmierć. Jedną z najważniejszych postaci jest olbrzymi Murzyn John Coffey skazany za zamordowanie dwóch siostrzyczek, (czego nota bene nie zrobił i nie jest to spoiler gdyż jest to wiadome od samego początku). John ma serce i mentalność małego, szczerego chłopca uwiezionego w wielkim groźnym ciele i duszę dobrą niczym święty?ma też dziwne moce, ?gdy strażnika granego przez Toma Hanksa nękają boleści związane z chorym pęcherzem a każda kropla wydalanego moczu przyprawia o ogromny ból ? John dotykając strażnika powoduje, że choroba mija bezpowrotnie a sam strażnik dostaje potężny zastrzyk pozytywnej życiowej energii?
Na oddziale są zarówno wśród więźniów, ale i wśród strażników ci ?lepsi? i ci ?gorsi?? zwłaszcza jeden ze strażników jest widocznie zafascynowany śmiercią i każdy skazany i uśmiercony więzień sprawia mu wprost sadystyczną radość?

Pozostałe artykuły związane z rozrywką:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy dobrym pomysłem na prezent są edukacyjne zabawki dla dzieci i niemowląt?

View Results

Loading ... Loading ...

Podobne wpisy:

  • Fotografia reklamowa

    Wielu początkujących przedsiębiorców zastanawia się co jest kluczem do rozwoju ich biznesu? Jak sprawić, by nowa i dopiero zaczynająca swoje funkcjonowanie na rynku firma została rozpoznawalna i zaczęła osiągać oczekiwane obroty, a nawet je kilkukrotnie zwiększała? Wbrew pozorom w dzisiejszym świecie biznesu nie wystarczy już jedynie produkcja solidnego sprzętu i towaru – bardzo ważny jest…

    Read more
  • Programy do tworzenia baz danych

  • Fordanserki

  • Organizacja imprez plenerowych

  • Smycze reklamowe