Zielona mila

Zielona mila
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

rozrywka (29)Film pod tym tytułem powstał na podstawie książki Stepena Kinga?scenariusz do niego napisał i wyreżyserował Frank Darabont, a role główne powierzył Tomowi Hanksowi, Devidowi Morse i Michael Clarke Duncan? jest to historia oddziału więziennego, w którym ostatnie dni swojego żywota spędzają więźniowie skazani na śmierć. Jedną z najważniejszych postaci jest olbrzymi Murzyn John Coffey skazany za zamordowanie dwóch siostrzyczek, (czego nota bene nie zrobił i nie jest to spoiler gdyż jest to wiadome od samego początku). John ma serce i mentalność małego, szczerego chłopca uwiezionego w wielkim groźnym ciele i duszę dobrą niczym święty?ma też dziwne moce, ?gdy strażnika granego przez Toma Hanksa nękają boleści związane z chorym pęcherzem a każda kropla wydalanego moczu przyprawia o ogromny ból ? John dotykając strażnika powoduje, że choroba mija bezpowrotnie a sam strażnik dostaje potężny zastrzyk pozytywnej życiowej energii?
Na oddziale są zarówno wśród więźniów, ale i wśród strażników ci ?lepsi? i ci ?gorsi?? zwłaszcza jeden ze strażników jest widocznie zafascynowany śmiercią i każdy skazany i uśmiercony więzień sprawia mu wprost sadystyczną radość?

Pozostałe artykuły związane z rozrywką:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy dobrym pomysłem na prezent są edukacyjne zabawki dla dzieci i niemowląt?

View Results

Loading ... Loading ...

Podobne wpisy:

  • Jak poderwać chłopaka?

    Nam kobietą nie jest łatwo poderwać chłopaka. To faceci zawsze inicjują rozmowę, to faceci zawsze zabierają nas na randki i to oni dzwonią lub też nie odzywają się przez kilka dni. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się to mało prawdopodobne to my także możemy skutecznie podrywać. Wystarczy tylko, że będziemy wiedzieć, jak poderwać…

    Read more
  • PRZEJĘCIE

  • Barmani na Wesele

  • Blog zabawa i nauka

  • Smycze reklamowe